• P
  • Truhláři - nábytkáři

Truhláři - nábytkáři

Zaměstnavatel: DESIGN WOOD STUDIO s.r.o.
Nechvalice 68

Pozice: truhláři - nábytkáři
Náplň práce:
samostatná výroba truhlářských výrobků dle zadání, montáže truhlářských výrobků u zákazníků ( cca 1x - 2x týdně)
Požadujeme: praxi v oboru - vyučení v oboru není podmínkou v případě delší praxe, schopnost samostatné práce - samostatná výroba nábytku, časovou flexibilitu, ŘP sk. B a zkušenosti s řízením dodávky, ochotu cestovat v rámci ČR i do zahraničí (montáže u zákazníků) převážne Praha), aktivní a tvůrčí přístup, schopnost řešení rutinních problémů ( tzv. umět si poradit ), komunikativnost - schopnost domluvit se se zákazníky na montáži, schopnost přijmout zodpovědnost
Nabízíme zaměstnání na HPP v moderní firmě, tvůrčí práci na zajímavých zakázkách, spolupráci s předními českými a zahraničními architekty, stravenkový paušál, motivační systém odměňování.
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál
Nástup možný ihned. Mzda: 30 000,- až 40 000,- Kč
Kontakt:: Dvořák Roman Ing. BA, tel.: 602876735, e-mail: kristyna@woodstudio.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky po - čt, 9:00 - 16:00 hod.

Kontaktní osoba: Roman Dvořák
Telefon: 602 876 735
Pozice určená pro region: Středočeský kraj