• P
  • Stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí

Zaměstnavatel: PURLIVE, spol. s r.o.
Rybníky VII 5547

Požadujeme:
Zkušenost s řízením staveb a stavebního dozoru
Plánování nákladů a kontrola provádění staveb
Praxi nejméně 3 roky na pozici samostatného stavbyvedoucího
Orientace ve stavebních výkresech a znalost vedení provozní dokumentace
Řízení technologických a provozních postupů výstavby
Organizační dovednosti, spolehlivost
Samostatnost při řešení problémů
Dobrá znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook)
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Náplň práce:
Celkové řízení stavby včetně všech stavebních činností a ekonomiky
Spolupráce s klientem
Dohled nad dodržováním technických a ekonomických parametrů, soulad s rozpočty stavby
Dodržování stanovených koncepcí a technických řešení stavby
Komplexní zajišťování stavby a podmínek pro kontrolní prohlídky stavby
Vedení příslušné dokumentace (stavební deník, denní hlášení stavby, náklady na dokončení stavby aj.)
Spolupráce s externími subjekty (technický dozor investora, autorský dozor, koordinátor BOZP, správci sítí, místní úřady aj.)
Koordinace podřízených mistrů a techniků
Nabízíme Vám:
Zázemí stabilní úspěšné firmy
Zajímavou práci v dobrém kolektivu
Motivující ohodnocení
Mobilní telefon
Služební auto i pro soukromé účely
Výhody
Příspěvek na stravování

Kontaktní osoba: Zábojníková Andrea
Telefon: 702 293 709
Pozice určená pro region: Zlínský kraj