• P
  • Údržbáři - seřizovači pro výrobní linku

Údržbáři - seřizovači pro výrobní linku

Zaměstnavatel: SVĚT OKEN s.r.o.
Jasenická 1254

Firma SVĚT OKEN s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici:
ÚDRŽBÁŘI – SEŘIZOVAČI PRO VÝROBNÍ LINKU
NÁPLŇ PRÁCE: Provádění preventivní kontroly a údržby elektrických a strojních zařízení
- řešení příčin poruch a následné opravy strojů a zařízení.
POŽADUJEME: Ochotu pracovat na směnný provoz. Vzdělání v oboru strojírenství výhodou. Předchozí praxe na obdobné pozici. Vyhláška 50/1978 Sb.. Manuální zručnost, technické myšlení, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost.
NABÍZÍME: Možnost realizace a profesního růstu. Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Zajímavé motivační platové ohodnocení. Po dohodě nástup možný ihned.
Ov.: 20.4.

Kontaktní osoba: Iveta Uherková
Pozice určená pro region: Zlínský kraj