• P
  • STAVBYVEDOUCÍ PRO FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

STAVBYVEDOUCÍ PRO FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY

Zaměstnavatel: SOLIDSUN s.r.o.
Příborská 602

A11 z:3/2/2021 a:25/2/2021
Hledáme kolegu/kolegyni na pozici STAVBYVEDOUCÍ, který bude schopen řídit stavbu od počátku realizace do dokončení a předání hotového díla. Bude zodpovídat za plánování pracovníků, za zajištění materiálu, organizaci práce na stavbě.
Máš zkušenosti ve stavebnictví a nebojíš se vést zakázku od začátku do konce? Pak hledáme právě tebe!
Společnost Solidsun s.r.o. se zabývá instalacemi fotovoltaických elektráren, tepelných čerpadel a rekuperací. Nabízíme komplexní řešení pro firmy i domácnosti. Jsme dlouholetým a spolehlivým partnerem při využívání obnovitelných zdrojů v České republice a dalších státech Evropské unie.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání stavební nebo elektro - podmínkou
- Čtení a orientace v technických výkresech
- Kompetenci vedení staveb a stavebního deníku
- Znalost problematiky BOZP a PO na stavbách
- Znalost skladování a manipulace s materiálem
- Časová flexibilita a ochota pracovat v rámci území ČR
- Dobré komunikační a organizační schopnosti v rámci řízení lidských zdrojů a spolupráce se subdodavateli
- Předpoklad pro práce ve výškách nad 1,5 m
- Schopnost samostatného rozhodování, vedení a organizace práce v souladu s projektovou dokumentací
- Řidičské oprávnění sk. B
- Práce na PC
- Ochota převzít zodpovědnost za svěřené projekty a svou práci
- Schopnost týmové spolupráce
- Vítána autorizace ČKAIT.
Náplň práce:
- Vedení stavby dle projektové dokumentace
- Vedení stavebního deníku
- Komunikace a koordinace pracovníků a subdodavatelů
- Komunikace se zástupci zákazníka a orgány účastnícími se výstavby v rámci stavebního zákona

Kontaktní osoba: Lucie Kupková
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj