• P
  • Provozní údržbář

Provozní údržbář

Zaměstnavatel: Styrotrade, a.s.
třída Hrdinů 1327

místo výkonu práce : Tř. Hrdinů 1327/59, Rýmařov
náplň práce:
- práce při údržbě výrobních linek na výrobu a řezání polystyrénu
- identifikace a odstranění poruch
- preventivní údržba na výrobních zařízeních
- další údržbářské práce v celém areálu firmy

nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou a na plný pracovní úvazek
- místo je vhodné i pro absolventy
- 1 směnný provoz, po zapracování + pohotovost
- platové ohodnocení od 130 Kč/hod, placené pohotovosti + stravenky, odměny za neza-meškané hodiny, roční odměny

požadujeme:
- minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem
- ŘP skupiny B, (osvědčení vyhlášky č.50/1978 Sb. je výhodou)
- uživatelská znalost balíčku MS Office
- samostatnost, manuální zručnost
- ochotu učit se novým věcem

Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.

Z : 26.1.2021

Kontaktní osoba: Radek Krvač
Telefon: 725220004
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj