• P
  • Údržbáři, správci budov, areálu

Údržbáři, správci budov, areálu

Zaměstnavatel: LXM Group a. s.
Malostranská 579

z: 29.1.2021 a: 17.03.2021 Místo výkonu práce Nový Jičín
Požadujeme:
- praxe, znalost a aktivní činnost v oboru vodo-topo-elektro,
- praxe, znalost a aktivní činnost v zednických činnostech,
- manuální zručnost,
- schopnost předvídání, vyhodnocení a prevence problému,
- dobrou fyzickou zdatnost,
- schopnost samostatného výkonu,
- trestní bezúhonnost,
- řidičský průkaz: B, C+E (profesní, strojnický průkaz) výhodou!
Nabízíme:
- pracovní smlouva na dobu určitou s možností dalšího prodloužení,
- výhodné platové podmínky,
- jistotu silné a prosperující společnosti,
- služební telefon, automobil,
- nástup dle dohody,
Náplň práce:
- údržba a vykonávání řemeslných prací na budovách, zařízeních a venkovních prostorách areálu,
- havarijní opravy, činnost havarijní hlídky,
- péči o zeleň,
- úklid venkovních ploch areálu a komunikací,
- odpadové hospodářství,
- stěhování, doprava.
Bez zaslaného životopisu Vás nepřijmeme na pohovor. Životopis zasílejte emailem na adresu zde uvedenou.
Kontaktní osoba: Eva Tomanová, telefonicky od 8:00 hod. do 16:00 hod.na čísle 734258576, e-mailem: eva.tomanova@lxmgroup.cz

Kontaktní osoba: Eva Tomanová
Telefon: 732258576
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj