• P
  • Vedoucí střediska Truhlářství

Vedoucí střediska Truhlářství

Zaměstnavatel: E F I O S spol. s r.o.
M. Alše 822

VEDOUCÍ STŘEDISKA TRUHLÁŘSTVÍ
POŽADUJEME: organizační schopnosti, vedení pracovního kolektivu, praxi v oboru, znalost
technologických postupů, orientaci ve výkresové dokumentaci, PC znalosti - MS, Word, Excel,
samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o vedení pracovního kolektivu 10-ti pracovníků, praxe v oboru podmínkou, komunikace se zákazníky a dodavateli, návrhy, kalkulace a realizace výrobků/nábytku/, řidičský průkaz sk.B, zpracování podkladů k fakturaci a podkladů pro odměňování pracovníků.
NABÍZÍME: zázemí stabilní české firmy, odpovídající finanční ohodnocení, možnost prodloužení
pracovního poměru, možnost výhodného firemního telefonního tarifu.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 733 678 260 nebo e-mailem na kostuchova@efios.cz

Kontaktní osoba: Renata Kostuchová
Telefon: 733 678 260
Pozice určená pro region: Zlínský kraj