• P
  • PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

Zaměstnavatel: ARAKO spol. s r.o.
Hviezdoslavova 2897

KO: Koligová Pavlína, tel.: 553 694 105. V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis, příp. další materiály v elektronické podobě na e-mail: pavlina.koligova@arako.cz

Požadujeme:
- SOU v oboru:
- praxe v oboru oprav obráběcích strojů a zařízení
- znalost čtení v technické dokumentaci
- svářecí průkaz: elektroda, autogen výhodou
- řidičský průkaz skupiny B - výhodou

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek při narození dítěte a vlastní svatbě
- penzijní připojištění
- příspěvek dětem na letní tábor, školu v přírodě, lyžařský výcvik
- příspěvek na kulturu a sportovní činnosti

Náplň práce:
- čtení a použití technických podkladů
- vyhledávání závad a stanovování technologie oprav
- provádění údržbářských a opravárenských prací
- ustavování strojů
- provádění běžných, středních a generálních oprav strojů a zařízení

Požadujeme
Zkoušky svařování

Kontaktní osoba: Pavlína Koligová
Telefon: 553 694 105
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj