• P
  • Provozní údržbář (technik)

Provozní údržbář (technik)

Zaměstnavatel: Firma FAULHAMMER s.r.o.
Tržek 38

NÁPLŇ PRÁCE: organizování, provádění a řízení údržby technologického zařízení výrobny krmných směsí (VKS), zajišťování oprav, servisů a periodických prohlídek strojního zařízení a
vozového parku výrobny, odpovědnost za technologické zařízení VKS, spolupráce s
externími firmami zajišťujícími PO, BOZP a dohled nad jejím dodržování.Vedení
kolektivu podřízených zaměstnanců a přidělování jednotlivých prací po zapracování
řízení vybraných výrobních procesů a zařízení.
POŽADAVKY: praxe na podobné pozici, pracovitost, zodpovědnost,svářecí průkaz a
obsluha VZV výhodou,organizační a administrativní dovednosti, trestní bezúhonnost a
časová flexibilita.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvěk na stravování, mobilní telefon, pracovní poměr na
dobu neurčitou, možnost flexibilní pracovní doby,možnost seberealizace,
příjemné prostředí menšího kolektiu, místo výkonu práce Tržek.
KONTAKT: e-mailem

Kontaktní osoba: Miluše Šplíchalová
Telefon: 461614740
Pozice určená pro region: Pardubický kraj