• P
  • SKLADNÍCI/MECHANICI/ÚDRŽBÁŘI

SKLADNÍCI/MECHANICI/ÚDRŽBÁŘI

Zaměstnavatel: Web & Media a.s.
Valcířská 522

A16 z:3/11/2020 a:19/11/2020
Náplň práce:
- balení balíků pro e-shop, příjem a výdej zboží
- údržba travnatých ploch za pomocí strojového vybavení (ručně vedené stroje a mechanizace za malotraktor)
- opravárenské práce na malotraktorech a zahradní technice
- ostatní drobné údržbářské práce na firemních objektech.
Požadujeme:
- zodpovědnost, loajalitu, flexibilitu, uvažování "selským" rozumem
- základní znalost obsluhy počítače (prohlížení elektronických katalogů, hledání na internetu, obsluha skladového software apod.)
- zručnost a nápaditost při opravách strojů, kutilský přístup
- organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, chuť učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk. B, ideálně pak skupiny E, výhodou skupina C, ale není podmínkou
- aktivní přístup a nikoli jen slepé plnění úkolů
- rychlost učit se novým požadavkům
- časová flexibilita v sezónních špičkách
- slušné chování a komunikaci s lidmi a zákazníky
- smysl pro pořádek a chuť do práce
- schopnost zvládat stresové situace.
Nabízíme:
- pracovní poměr v plném či zkráceném úvazku
- klidné pracovní prostředí na předměstí Frýdku-Místku v Lískovci
- zajímavou a různorodou práci
- jednosměnný provoz (pracovní doba po-pá 8-16:00 hod.) s občasnou nutnou flexibilitou v sezónních špičkách
- přátelský kolektiv menší firmy.
Kontakt:
- e-mailem.

Kontaktní osoba: Petra Znišťal
Telefon: 608 828 783
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj