• P
  • Zedníci, tesaři

Zedníci, tesaři

Zaměstnavatel: IDS Valašské Meziříčí spol. s r.o.
Zašovská 750

ZEDNÍCI, TESAŘI
POŽADUJEME: vyučen v oboru zedník, tesař nebo podobném stavebním oboru nebo stavební zručnost v některém z oborů. ŘP sk. B podmínkou, případně C - není podmínkou. Dobrý zdravotní stav, práce v kolektivu.
NÁPLŇ PRÁCE: běžné stavební práce, betonáž, zdění, bednění konstrukcí apod., stavební práce v oboru dopravní stavby (dlažby, obruby, betonové konstrukce, pokládka potrubí, kanalizace, vodovody, apod.). V rámci pracovního poměru předpokládáme využití dle potřeby i jako stavební dělník (běžné stavby a dopravní stavby). Práce ve VM a okolí.
NABÍZÍME: Bezplatné stravenky, mobilní telefon, doprava na stavbu, možnost bezplatného zvyšování kvalifikace, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 603 881 745, 603 881 751 v době od 7:00-18:00 hodin nebo e-mailem na Ids-vm@ids-vm.cz
ov. 26.11.

Kontaktní osoba: Pavel Dvorník
Telefon: 603 881 745
Pozice určená pro region: Zlínský kraj