• P
  • Skladník - manipulant a údržbář

Skladník - manipulant a údržbář

Zaměstnavatel: Josef Matušík
Prostřední Bečva 664

Náplň práce: celková péče o sklad - příprava a odbavení materiálu, příprava a navážení rozpracované výroby na pracoviště, expedice - balení a nakládka zákazníkovi, práce s vysokozdvižnými vozíky a jejich údržba, údržba firemního areálu, odpadové hospodářství.
Požadujeme: manuální zručnost, výborný zdravotní stav, platný ŘP sk B + zkušenosti s VZV, základní orientaci v materiálech, zodpovědnost, ochotu, flexilbilitu, proaktivní přístup, chuť k práci, vizi dlouhodobé spolupráce.
Nabízíme: stravenky, zázemí stabilní, prosperující a expandující firmy, možnost práce přesčas, firemní akce a teambuldingy, sleva na firemní výrobky, odměna při životním jubileu, prémie.
První kontakt: emailem.

Kontaktní osoba: Monika Jurajdová
Telefon: 571643276
Pozice určená pro region: Zlínský kraj