• P
  • Údržbář

Údržbář

Zaměstnavatel: SPORTES Svitavy s.r.o.
Tovární 677

NÁPLŇ PRÁCE: údržbářské práce na středisku místních komunikací, značení povrchu vozovek, opravy, osazování, výměna dopravních značek a svodidel, drobné zednické práce, opravy nátěrů konstrukcí, drobné opravy dlažeb chodníků, čištění chodníků mechanickým kartáčem, technické zabezpečení kulturních akcí, řízení vozidla do 3,5 t - ŘP sk. B
Nerovnoměrná pracovní doba - dle rozpisu zaměstnavatele.
POŽADAVKY: vzdělání v oboru technickém, min. střední odborné učiliště - vyučen, manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, pozitivní vztah k technice, flexibilita, fyzická odolnost, chuť pro další vzdělávání, ŘP sk. B
ŘP sk. C a Profesní průkaz - výhodou (možnost doplnění)
NABÍZÍME: dobíjecí karty - elektronické stravné v hodnotě 90,- Kč, 25 dnů dovolené, účast na programu T-Mobile s výhodnějším voláním
KONTAKT: osobně, telefonicky (603 445 486 nebo 461 535 273), e-mailem (horky@svitavy.cz, sportes@svitavy.cz )

Údržbář
Kontaktní osoba: Petr Horký
Telefon: 603 445 486
Pozice určená pro region: Pardubický kraj