• P
  • Údržbář pro správu a údržbu areálu

Údržbář pro správu a údržbu areálu

Zaměstnavatel: Tamala system a.s.
Hasičská 870

Způsob kontaktu:
- e-mailem: jana.uresova@tamala.cz
- telefonicky: 720 944 202, paní Urešová Jana

Náplň práce:
- zajištění bezporuchovosti zařízení a strojů v areálu naší firmy na základě pokynů vedoucího údržby
- Údržbář bude provádět pravidelné kontroly a udržovat zařízení a stroje dle platných předpisů a norem, podílet se na udržování budov a celého areálu výrobního závodu. Jako člen údržby pomáhá také řešit úkoly vyplývající ze zajištění chodu firmy.

Požadujeme:
- pracovitost a manuální zručnost
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
- řidičský průkaz skupiny B

Pracovní doba:

- od 6:00 hod. - 14:30 hod.

Zaměstnanecké výhody:

- stravenky, měsíční bonusové ohodnocení

Kontaktní osoba: Jana Urešová
Telefon: 720 944 202
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj