• P
  • ÚDRŽBÁŘ PROVOZU

ÚDRŽBÁŘ PROVOZU

Zaměstnavatel: Beskydské uzeniny, a.s.
Příborská 520

A11 z:25/8/2020 a:11/11/2020
POŽADUJEME:
- vzdělání v oboru elektro nebo mechanik, zkušenosti s elektroúdržbou strojů a zařízení
- platnou vyhlášku 50/78 Sb. § 6 - 7
- ŘP sk. B
- samostatnost, přesnost, aktivní přístup k práci.
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění servisů, oprav a údržby strojů a zařízení, spolupráce na nákupech náhradních dílů
- spolupráce na instalaci nových výrobních zařízení
- zajištění pohotovostní služby o víkendech pro výrobu.
NABÍZÍME:
- zajímavou a stabilní práci v české rostoucí výrobní společnosti, příjemný kolektiv zaměstnanců
- pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.
- závodní stravování, zaměstnanecké slevy na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubileum.
KONTAKT TELEFONICKY, EMAILEM. PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT.

Požadujeme
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - řídící činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.

Kontaktní osoba: Radka Mičanová
Telefon: 604 297 088
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj