• P
  • ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA

ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA

Zaměstnavatel: Palírna U Zeleného stromu a.s.
Dykova 4260

Nástup ihned nebo dle dohody. Kontakt paní Eva Losmanová, tel. 582 301 315, e-mail: eva.losmanova@palirna.cz. Pracovní doba: Po-Pá dvousměnný provoz 6:00-14:00, 14:00-22:00
Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru (výuční list)
- praktické zkušenosti se svařováním NEREZ oceli podmínkou
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost
- praxe s opravami výrobních zařízení výhodou

Náplň práce:
- oprava a údržba výrobních linek
- preventivní kontrola a seřizování zařízení
- údržba budov a zázemí (voda, topení, chlazení, klimatizace, odpady)

Nabízíme:
- zajímavá práce v perspektivní české společnosti, dvousměnný provoz
- 5 týdnů dovolené
- odborný a osobní rozvoj
- stravenky, penzijní připojištění, profesní školení
- práce v příjemném pracovním kolektivu
- firemní akce

Kontaktní osoba: Eva Losmanová
Telefon: 582 301 315
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj