• P
  • Stavbyvedoucí pozemních staveb

Stavbyvedoucí pozemních staveb

Zaměstnavatel: XENIUM Europe s.r.o.
Štramberská 1049

Místo výkonu práce: Štramberská 1049/20, Ostrava - Vítkovice
Kontakt e-mailem.

Náplň práce:
-Řízení zakázek
-Koordinace subdodavatelů a objednávání materiálu na stavbu
-Inženýrská činnost
-Komunikace s klienty
-Kompletace projektu
-Poskytování technických konzultací klientům a kontroly na stavbách

Požadujeme:
- vzdělání SŠ nebo VŠ stavební, praxe výhodou, ale také vhodné pro absolventy
- znalost práce na PC (ArchiCAD výhodou)
- rutinní ovládání MS OFFICE (Word, Excel, Outlook)
- schopnost samostatné činnosti, spolehlivost, iniciativu
- ochotu dále se vzdělávat
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
- alespoň základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:
-Práce v kolektivu stabilní společnosti s rozvíjející se divizí
-Finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení
-Možnost dalšího rozvoje – školení, jazykové kurzy
-Benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky
-5 týdnů dovolené, benefity, výkonnostní odměny

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Pavla Matějková
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj