• P
  • Údržbáři

Údržbáři

Zaměstnavatel: Charita Nový Hrozenkov
Nový Hrozenkov 504

ÚDRŽBÁŘI
POŽADUJEME: ŘP skup. B, manuální zručnost, spolehlivost, praktičnost, flexibilnost v údržbářských úkonech. Pracovní prostředí je svým charakterem vhodné pro uchazeče s kladným vztahem k lidem a seniorům.
NÁPLŇ PRÁCE: Údržba jednotlivých zařízení, drobné opravy, péče o okolní prostory - péče o zeleň, sníh apod.
DALŠÍ INFORMACE: Nástup 1. 9. 2020, práce na poloviční úvazek, místo výkonu práce Nový Hrozenkov a Halenkov. Ráno začátek výkonu práce v Novém Hrozenkově.
NABÍZÍME: Pracovní poměr na 6 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Mgr. Lucie Kašparová, tel.: 734 891 156, 571 451 548 v pracovní dny od 8-14 hod. Nebo emailem na adresu: lucie.kasparova@nhrozenkov.charita.cz

Údržbáři
Kontaktní osoba: Lucie Kašparová
Telefon: 734 891 156, 571 451 548
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj