• P
  • Svářeči MAG s obsluhou robota

Svářeči MAG s obsluhou robota

Zaměstnavatel: BORCAD cz s.r.o.
Fryčovice 673

A11 z:27/7/2020 a:8/10/2020
Náplň práce:
- svařování dle výkresové dokumentace a pracovního postupu
- obsluha svařovacího robota
- zakládání materiálu do svařovacího přípravku
- vyhledávání chyb po svařování na robotickém pracovišti a jejich dovařování
- provádění korekcí v programu NC
- vyměňování nářadí na robotickém svařování
- kontrola 100 % svarů dle VD (rozměry, vizuální kontrola)
- broušení a opravy svarů.
Požadujeme:
- SOU technického směru
- proškolení a úřední zkoušky dle legislativy 135 MAG dle 9606-1 nutné; bez úřední zkoušky prokázání aktivní znalosti svařování
- praxe ve svařování min. 1 rok
- praxe s automatizovanou výrobou výhodou
- čtení výkresové dokumentace (nutná alespoň částečná znalost)
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu
- dodržování kvality práce
- schopnost práce ve 2-směnném provozu
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Nabízíme:
- práci v české společnosti v moderním atraktivním prostředí nového závodu
- motivující mzdové odměňování
- příplatek za odpolední směnu, za pracovní prostředí, ostatní příplatky nad rámec zákona
- příspěvek na penzijní připojištění
- zákonné a odborné vzdělávání
- dotované závodní stravování
- 23 dní dovolené, 2 dny sick days (zdravotní volno)
- sportovní a společenské akce, firemní časopis
- finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- odměna za dárcovství krve
- výhodný mobilní tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- nástup možný ihned / nebo dle dohody.
Kontakt emailem.

Požadujeme
Zkoušky svařování

Kontaktní osoba: Lenka Navrátilová
Telefon: 734 584 214
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj