• P
  • Údržbář technologických zařízení

Údržbář technologických zařízení

Zaměstnavatel: Macco Organiques, s.r.o.
Zahradní 1938

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 1938/46c
POŽADAVKY:
" vzdělání střední odborné
" praxe min. 5 let v oboru strojní zámečnictví
" praxe v údržbě zařízení
" základní znalosti v ovládání PC
" samostatnost, komunikativnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem

VÝHODOU:
" platný průkaz jeřábník/vazač
" oprávnění pro řízení VZV
" praxe ve svařování s úřední zkouškou (ZK 311 W01, ZK 111 W01, ZK 135 W01)

HL. NÁPLŇ PRÁCE
" práce na 3 směny Pondělí - Pátek R (6-14 hod.), O (14-22 hod.), N (22-6 hod.)
" pracovní pohotovosti
" základní údržba, preventivní kontrolní činnost, diagnostika poruchových stavů u strojně-technologického zařízení
" strojní údržba, zámečnické práce
" příprava a seřízení strojů, svařování plastů PP (potrubí, desky)
" provádění preventivních kontrol zařízení v rozsahu dle příkazu

NABÍZÍME
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba, týdenní pracovní doba 37,5 hod.
" práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
" mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda od 23.000,- Kč, v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče, + měsíční pohyblivá složka mzdy
o příplatky za směnný provoz, přesčasy, pohotovost
o pravidelný růst mzdy
" firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody

Týdenní pracovní doba 37,5 hod., roční pr

Kontaktní osoba: Monika Miklíková
Telefon: 555530312
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj