• P
  • SVÁŘEČI - PROGRAMÁTOŘI ROBOTICKÉHO SVAŘOVÁNÍ

SVÁŘEČI - PROGRAMÁTOŘI ROBOTICKÉHO SVAŘOVÁNÍ

Zaměstnavatel: BORCAD cz s.r.o.
Fryčovice 673

A11 z:9/7/2020 a:30/7/2020
Náplň práce:
- programování a obsluha svařovacích robotů, tvorba programů off-line v softwaru pro programování a simulaci svařování
- seřizování svařovacího robota při úpravě svárů, konečná úprava svárů
- odlaďování programů pro nové přípravky a výrobky
- programování seřizování robotů pro zajištění přenositelnosti výroby mezi jednotlivými pracovišti
- zakládání materiálu do přípravku a kontrola správného upnutí
- základní ošetření a údržba svařovacích robotů
- zabezpečení optimálního chodu výroby
- práce s technickou a výrobní dokumentací
- spolupráce s ostatnímu odděleními.
Požadujeme:
- minimálně SOU technického směru
- praxe ve svařování min. 1 rok, min. ZK 135 MAG
- čtení výkresové dokumentace
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu
- dodržování kvality práce
- schopnost práce ve 2-směnném provozu.
Výhodou:
- znalost robotů Panasonic velkou výhodou
- zkušenosti na stejné pozici výhodou
- praxe s automatizovanou výrobou výhodou.
Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti
- práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
- dovolenou navíc
- zdravotní volno (sick days)
- dotované závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- sportovní a společenské akce
- zvýhodněný mobilní tarif
- finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- odměnu za dárcovství krve
- zákonné, odborné a jazykové vzdělání.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadujeme
Zkoušky svařování

Kontaktní osoba: Lenka Navrátilová
Telefon: 734 584 214
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj