• P 
  • P 
  • Klempíř 

Klempíř

Zaměstnavatel: protechnik consulting s. r. o.
Svitavská 1601

NÁPLŇ PRÁCE: Budete zajišťovat klempířské práce - zpracování plechů z různých materiálů a tlouštěk, svařování, broušení a další klempířské práce.Nabízená hrubá mzda od 35.000 Kč odpovídá cca 220 Kč/hod.
POŽADAVKY: Požadujeme vzdělání v oboru, zkušenosti s tvarováním plechů a dalšího hutního materiálu, zkušenosti na podobné pozici jsou nutností.
VÝHODY: Dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně.
Měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě.Možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%. Komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji. Příspěvky na stravování. Parkování uvnitř firemního areálu. Hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea. Příspěvky ke sňatku a narození dítěte. Příspěvky na životní pojištění. Dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity
KONTAKT: emailem, jobs@protechnik.cz

odpovědět
Klempíř
Kontaktní osoba: Lenka Šafářová
Telefon: 461550986
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Pardubický kraj