• P
  • Technik - Plynař/tlakař pro oblast Čechy

Technik - Plynař/tlakař pro oblast Čechy

Zaměstnavatel: ISS Facility Services s.r.o.
Antala Staška 510
Praha

MVP: Antala Staška č.p. 510/38 Krč 140 00
Kontakt: poslat: Bc. Barbora Hošková, tel.: +420 702 264 800 (8:30 až 16:00), e-mail: Barbora.hoskova@cz.issworld.com
Společnost ISS Facility Services s.r.o., přijmeme do jednosměnného pracovního poměru Plynaře/tlakaře
Náplň práce:
Provádění revizí tlakových a plynařských zařízení
Zpracovávání zprávy o revizi tlakových/plynařských zařízení
Zabezpečovat provoz a obsluhu plynárenského a tlakového zařízení
Vedení evidence termínů revizí zařízení, kontrola záznamů o prohlídkách
Zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení
Požadavky:
Podmínkou osvědčení k činnosti - revize a zkoušky provozovaných tlakových a zařízení
vyučení v technickém oboru
Znalost technické dokumentace a čtení výkresů
Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a samostatnost
Flexibilitu a ochotu cestovat po ČR
Aktivní řidič auto (ŘP skupina B)
Nabízíme:
Stabilní místo v silné nadnárodní společnosti
Příspěvek na stravování formou stravenek
Příspěvek na penzijní připojištění
Zajištění Multisport karty
Výplatu vždy do 15. dne následujícího měsíce na účet
Velmi zajímavé platové ohodnocení
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, mobilní telefon, příspěvek na penzijní připojištění

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Hošková
Telefon: +420 702 264 800
Pozice určená pro region: Praha