stavbyvedoucí

Zaměstnavatel: Traťová strojní společnost, a.s.
U Sedlce 797
Starý Plzenec

Životopis zasílejte na e-mail: kariera@tssas.cz
Náplň práce:
koordinování činností odborných techniků, zaměstnanců a subdodavatelů
kontrola práce podřízených v rámci obecně platných předpisů a směrnic
kontrolování a dohlížení na dodržování hospodárnosti a na kvalitu díla
sledování nasazení mechanizace a podřízených zaměstnanců, sledování dodávek materiálu, sledování dopravy
zajištění přípravy staveniště
prohlídky staveniště před realizací
zajištění veškeré dokumentace a záznamů
Co požadujeme:
SŠ/VŠ stavebního směru (zaměření na dopravní stavitelství výhodou- železnice)
Zkušenost s realizacemi dopravních staveb výhodou
Znalost práce na PC
Samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu
Komunikativnost
Autorizace ČKAIT výhodou
Co nabízíme:
Stabilní zázemí ve společnosti s dlouholetou tradicí
Zajímavé mzdové ohodnocení
Týden dovolené navíc
Stravenky
Přátelské a týmové prostředí

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, odměny při životním jubileu, odměny
při odchodu do důchodu
Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Starý Plzenec.

Nástup možný od: 12. 03. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Kontaktní osoba: Eva Horkelová
Telefon: +420 602 736 862
Požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj