SVÁŘEČ MAG - příspěvek 100 000 Kč

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Máte oprávnění na svařování technologií MAG (135)? Pak vám nabízíme práci za super peníze a náborový příspěvek 100 000 Kč k tomu!

Hledáme SVÁŘEČE MAG

Nástupní mzda 26 000-33 480 000 Kč
+ 100 000 Kč náborový příspěvek

Náplň práce:
* svařování kovů
* zakázková výroba - práce s výkresovou dokumentací
* 3směnný provoz - 6-14h, 14-22h. 22-6h

Lokalita: Česká Lípa
Nástup možný ihned do kmenového stavu.

#SVÁŘEČ #MAG #SVAŘOVÁNÍ KOVŮ #SVÁŘEČ KOVŮ #SVÁŘEČSKÝ PRŮKAZ #ČESKÁ LÍPA #NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK

Požadujeme
* platný svářečský průkaz na MAG - metoda 135
* dobrý zdravotní stav
* ochota pracovat ve 3směnném provozu

V rámci výběrového řízení se dělá vstupní test svařování. Pro přijetí je nutné těmito testy úspěšně projít.

* finanční prémie
* náborový či relokační příspěvek 100 000 Kč
* 25 dní dovolené
* závodní stravování za hubičku
* cafeterie
* příspěvek na penzijní/životní pojištění
* očkování proti chřipce a další benefity

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Základní vzdělání
Pozice určená pro region: Liberecký kraj